Из Киева
вдвоем, без детей

  Агенство Мапа Пригод™ Туристична Компанія

  Перейти на сайт агенства
  “Мапа Пригод” – молода українська компанія, що динамічно розвивається на вітчизняному ринку з травня 2013 року. В нас поки немає головного фізичного офісу, ми працюємо в мережі Інтернет, але це не є великою проблемою в наш пост-індустріальний час, адже всі документи для подорожей зараз є електронними. Їх достатньо просто роздрукувати. В тому є навіть плюс – ми не перекладаємо своїх поточних витрат на оренду приміщень і додатковий персонал на твої плечі, приховуючи їх у вартості турів. Твої гроші залишаться твоїми.
  Офисы агенства:
  Описание агенства

  “Мапа пригод”™ є торговельною маркою, що знаходиться в процесі реєстрації, а це означає, що ми дорожимо своїм ім’ям і докладаємо всіх зусиль, аби твій відпочинок став приємним і незабутнім. Ми не відносимось до безлічі маловідомих компаній, серед яких зустрічаються і справжні пройдисвіти, які змінюють вивіски з назвами, нажившись на черговій групі довірливих людей. Наша мета – стати компанією номер один на цьому ринку і ми цього не приховуємо. Адже якщо ти берешся за якусь справу і не прагнеш стати кращим за всіх, то мабуть в тому нема сенсу. Ми займаємося улюбленою справою, тому щира посмішка тобі забезпечена smail.

  В нас немає клієнтів. Кожен, хто дзвонить до нас і користується нашими послугами, – це наш друг, якого ми завжди раді бачити. Якщо тобі просто сумно і ти не знаєш, чим себе зайняти, навіть в цей момент твого життя ти все одно наш добрий друг. То ж дзвони !

   

  Тож дякуємо, що завітав до нас! Запрошуємо до нашої компанії друзів! Веселого тобі сьогодні, завтра і завжди!