Тури та гарячі тури на Tours.ua – найсучасніший туристичний агрегатор України

Здрастуйте! Ви знаходитесь на туристичному порталі України Tours.Ua, який створений для того, щоб ваші подорожі були цікавими, комфортними та вигідними. Ми ретельно і з великим натхненням наповнюємо наш портал оповіданнями та корисними порадами про всі країни світу, створюємо міні-путівники по найцікавіших містах, що назавжди залишаються в пам’яті. У розділі «Країни», обравши цікаву для вас країну, ви можете ознайомитися з інформацією про неї, її курорти, кращі готелі та тури, прочитати відгуки інших туристів або переглянути фотографії. 

Найнезвичайніші екскурсії, мальовничі країни та цікаві тури і звичайно ж горящі тури – для вас на порталі-агрегаторі Tours.ua!

Що означає – «портал-агрегатор»? Це означає, що ми працюємо виключно для вашої вигоди та комфорту, не будучи продавцем: горящі путівки та цікаві тури безпосередньо від туристичних агенцій акумулюються у нас для того, щоб ви могли порівняти запропоновані туристичними операторами ціни – і вибрати найкраще для вас!

Ціни на всі тури з Києва та всіх міст України

Унікальна можливість порівняти ціни турів та путівок, екскурсій та готелів з безлічі пропозицій турагентств, не обдзвонюючи кожне та не відвідуючи сотні сайтів – це портал Tours.ua! Кожен з нас чудово знає, як хочеться подорожувати одночасно з комфортом, масою позитивних емоцій і при цьому не спустошивши свій банківський рахунок. Tours.ua надаємо своїм відвідувачам цю можливість!

Крім того, наша важлива позиція – не працювати з посередниками, а значить, наші відвідувачі бачать тільки прямі ціни на путівки, що горять, без «накруток» та прихованої вигоди.

Гарячі тури: пошук з комфортом на Tours.ua

Пошук турів онлайн на нашому порталі організований так, щоб не забирати у вас багато часу і сил: у два кліки прямо у верхньому меню ви можете вибрати, звідки і куди ви хочете відправитися, в якому складі – чи з дітьми, чи без них, скільки дорослих, вказати тривалість туру, дати, які вам потрібні –  і повноцінна добірка інформації з усіх питань  у вас перед очима! 

Гарячі путівки

За результатами пошуку можна налаштувати додаткові фільтри з кількістю «зірок» готелю, режимом харчування та вартістю туру.
Звичайно, ми подумали і про те, щоб путівки, що горять, вам було зручно купити не тільки в Києві або великих містах нашої країни: докладний список туристичних агенцій з можливістю вибору за місцем розташування, з перевіреними нами контактами, містить у собі агенції по всій нашій країні. Гарячі тури в Києві та по всій Україні надаються без націнки, з можливістю вибрати найвигіднішу пропозицію.

Ми намагаємося зробити так, щоб інформація на порталі Tours.ua завжди була актуальною та корисною для вас!

Економимо для вас: порівняння цін на Tours.ua

Ви підшукуєте путівки, що горять, в Україні і вже заздалегідь важко зітхаєте: на одному сайті є тямуща інформація про країну, на іншому – щось про готелі, на третьому привабливі тури, але кусаються ціни. А час, ваш особистий, дорогоцінний час витрачається на обхід величезної кількості посилань. Тепер все набагато простіше! На порталі-агрегаторі Tours.ua зібрана вся інформація, яка може знадобитися туристу: докладна розповідь про країну призначення, що вам сподобався готелі, екскурсії, порівняння цін на тури та путівки, корисні поради, підказки та відгуки від інших мандрівників.

Зробіть вигідний вибір з Tours.ua – та повертайтеся з подорожей до нас, планувати нові!