Гарячі тури до Туреччини

Популярні міста Туреччини

Тури до Туреччини з інших міст

Тури до Туреччини по місяцях

Популярні готелі Туреччини

Про Туреччину

Туреччина - популярне місце відпочинку туристів всього світу. Сучасний туристичний світ наповнений різноманітними пропозиціями, та способами чудово і з користю провести довгоочікувані дні відпустки. Однак, багато туристів, включаючи наших співвітчизників, віддають перевагу класичному відпочинку в Туреччині. І цей вибір цілком виправданий, тому що в країні для туристів є практично все, що потрібно. Тут на гостей чекають: м'який доброзичливий клімат (влітку +30 … +35 ° C, а взимку від +8 до +15 ° C.). Вишукані готелі на будь-який достаток і смак, декілька морів (Середземне, Мармурове, Егейське та Чорне) з різноманітними пляжами, зимові гірські курорти, безліч оздоровчих джерел. А ще пам'ятки з різних історичних епох, чудові дороги для самостійних подорожей, дивовижна природа та ландшафти, і звичайно знамениті турецькі ринки та магазинчики, де кожен приїжджий турист може вигідно щось собі купити. Багато готелів пропонують славнозвісну систему, за якою для гостя у питанні харчування «все включено», хоча потрібно взяти до уваги, що далеко не всі готелі це пропонують.

Не слід забувати, що Туреччина раніше була центром Візантійської імперії і тут, до нашого часу збереглося безліч християнських святинь, багато громад було засновано тут ще Апостолом Павлом, а пізніше і його учнями. Мири, Лікія, Константинополь, Кападокія, безліч соборів та храмів, збудованих у ті часи. Завдяки цим пам'яткам туристи можуть урізноманітнити свій відпочинок корисними та цікавими екскурсіями.

Державна мова – турецька. Офіційна грошова одиниця – турецька ліра. Курс нестабільний, тому туристам краще не обмінювати одразу всю суму грошей.

На окрему туристичну увагу заслуговує Стамбул – місто, яке немов історичний міст, поєднує нашу сучасність із найдавнішими часами, коли воно було засноване. Віза не потрібна. Внутрішня інфраструктура налагоджена належним чином, тому проблем із пересуваннями країною у туристів не виникає.

Курорти Туреччини

Купуючи тур до Туреччини, мандрівнику потрібно визначитися, на якому морі він хоче відпочити, і виходячи з цього обирати курорт.

На Середземномор'ї найвідоміший у країні регіон Анталія, тут досить розвинена інфраструктура та мережа комфортабельних готелів різного рівня. Курорт, що заслуговує на окрему увагу - Аланья, з півночі він оточений горами, з півдня його береги омиваються середземноморськими хвилями. Завдяки м'якому клімату приїжджати сюди можна навіть у жовтні.

Також на середземноморській стороні Туреччини є курорти Сіде, Белек та Кемер, які успішно змагаються між собою за кожного гостя. Відмінні пляжі, чудова інфраструктура та розкішні готелі чекають тут на всіх відпочиваючих.

Тури в Туреччину з України доступні і на Егейське море. Тут мандрівники можуть відвідати  курорт Бодрум, який сховався в бухті навпроти грецького острова Кос. Вважається, що тут найвідоміша в Європі дискотека, але чи це так, вирішувати туристам, які побувають у цьому дивовижному місці.

Інший також не менш примітний курорт на цьому морі – Мармаріс. Йому віддає перевагу молодь, завдяки можливості весело проводити тутешні вечори, а також наявності доступних варіантів житла.

Чекають також гостей такі егейські курорти як Фетхіє, Дідір та Ізмір. Тури в Туреччину з перельотом, що не займе і двох годин, досить зручні, щоб побувати на Чорному морі зі зворотного від України боку. Тут також достатньо курортів, які не поступаються за рівнем усім іншим.

Любителі гір та лиж можуть відвідати гірські курорти Улудаг та Паландокен. Улудаг потішить чудовими трасами на висоті до 2,5 тис. метрів, а також веселими вечорами, включаючи концерти місцевих зірок. Паландокен ще молодий, але швидко розвивається, кататися тут можна з висоти до 3 тисяч метрів.

Готелі Туреччини

Туреччина приваблює широким вибором готелів за будь-яку ціну та високим рівнем сервісу. Готель можна вибрати на самий вибагливій запит. Проте, під час вибиру готелю, бажано отримати більше об'єктивної інформації. Три готелі з однаковою кількістю зірок можуть невигідно відрізнятись, навіть якщо знаходяться на одному курорті, недалеко один від одного. Це також стосується і готелів Стамбула. На турецькому середземномор'ї готелі із п'ятьма зірками які працюють взимку, мають криті басейни. Не у всіх готелях, як відомо, діє система, «все включено». Багато готелів пропонують напівпансіон. На чорноморському узбережжі такий вид харчування – норма.

Однією з головних особливостей турецької готельної бази є система all inclusive ("все включено"). Харчування в готелях за данною системою організоване на кшталт "шведського столу". Страви пропонуються у великій кількості, в залежності від категорії готелю. Також є такі додаткові системи як ultra all inclusive ("ультра все включено") зустрічається часто у п'ятизіркових готелях. Придбати тур по цій системі - це зручність та абсолютна безтурботність, можливість повністю поринути у відпочинок та насолодитися красою природи.

На гірських курортах Паландокен та Улудаг на гостей чекають в основному готелі на п'ять або чотири зірки, проте на лікувальних джерелах розраховувати можна хіба на санаторій з невисоким рівнем комфорту. Загалом рівні готелів у країні сильно варіюються від невеликих та скромних пансіонів, які можна зустріти у гірських районах до фешенебельних п'ятизіркових мережевих готелів.

Розвинені в Туреччині також клубні готелі – невеликі комплекси сільського типу з котеджів, де є і майданчики для «маленьких» туристів, ресторани для дорослих туристів, і тенісні корти для всіх вікових груп. Любителі давнини можуть оселитися у відновлених особняках, які були збудовані сотні років тому. Можна знайти бюджетний варіант у маленьких пансіонах.

Хто воліє побачити Туреччину з вікна своєї машини, може зупинитися на ніч у будиночках для трекерів, які спеціально збудовані вздовж цікавих маршрутів. Якщо шлях туриста лежить у Каппадокію, то такі будиночки він зможе побачити навіть у печерах, що створює відчуття певної первісності. Турки надають відмінний сервіс при обслуговуванні туристів. Завжди можна зустріти привітний та уважний персонал, і це навіть не залежить від рівня готелю.

Тури до Туреччини

Тури до Туреччини особливо привабливі для нашого туриста. Вітчизняні мандрівники розглядають відпочинок в Анатолії, як дешевий та ефективний спосіб яскраво провести довгоочікувану закордонну відпустку. Країна ця приваблива не лише своїми красивими берегами та фантастичними піщаними пляжами, а й численними архітектурними пам'ятками минулого та сучасності. Ті, хто бажають максимально заощадити на путівці без шкоди позитивним емоціям, віддають перевагу відпочинку в Туреччині на період міжсезоння – тобто навесні чи восени, коли спостерігається традиційний спад туризму.

Тури до Туреччини на весняно-осінній період примітні низькими цінами на проживання в готелях, а також здешевленою вартістю чартерних рейсів. Таким чином, відпочинок може стати доступним навіть для туристів з невеликим бюджетом. Розглянемо, такі напрями та курорти найбільш популярні у низький туристичний сезон.

Тур до Туреччини навесні має дві характерні переваги: доступна вартість та можливість встигнути на гірськолижні курорти або піщані пляжі. У березні Таврські гори, як і багато інших гірських кряжів, адаптовані під гірськолижний туризм, все ще придатний для катання на лижах. Сарикамиш, Ерзурум, Картепе - ось далеко не повний список найбільш відвідуваних регіонів для зимових канікул. Товщина снігу на лижних трасах на початку весни часто залишається досить товстою, щоб приймати лижників з різним ступенем підготовки. При цьому вартість проживання в готелях набагато нижча, а значить, є всі шанси придбати вигідну путівку з великою знижкою. Березневий тур до Туреччини це також можливість відвідати прилеглі до курорту пам'ятки. Ерзурум у цьому плані особливо привабливий. У цьому місті залишилося багато визначних пам'яток від Візантійської та Османської імперії. Квітень в Анатолії – винятково екскурсійний час. Покататися в горах ви вже не зможете, а море все ще прохолодне. Багато готелів в цей період приймають гостей за несуттєву плату, правда на систему «все включено» не варто розраховувати. З метою економії, готелі годують гостей лише сніданками, без додаткових послуг.

Тури до Туреччини з України

Травневі турецькі канікули обіцяють подарувати справжню насолоду, особливо якщо йдеться про другу половину місяця. Аланья, Белек та Сіде – оптимальні напрямки для травневого проведення часу на турецьких пляжах. Дані регіони швидше за інших прогріваються теплим сонцем, і температура на початок місяця може досягати +28С.

Тур до Туреччини з Києва

Осінь у Туреччині має свої очевидні переваги та недоліки. Плануючи поїздку на першу половину сезону, ви з великою ймовірністю зможете придбати путівку по спец. пропозиції з оптимальною знижкою в 15-25%. Море на більшості турецьких пляжів у цей час дуже тепле, погода помірна, з великою кількістю сонячних днів. В листопаді, окрім екскурсій містами, можна доповнити своє дозвілля гірськолижною програмою. Але для цього потрібно заздалегідь спланувати маршрут з проїздом через гірськолижні курорти.